השירותים

בדקו
שירותים שלנו

למעלה מעשרים שנות ניסיון בשיפוץ וילות, פנטהאוזים ודירות, בניית צימרים ומבנים ניידים.

אנשי מקצוע מקצועיים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר, מלווה בלוח זמנים מוקפד. מעניקים לכם אחריות מלאה ותוצאות עבודה איכותית ומקצועית לאורך זמן.

מומחים בשיפוץ ובניית בתים פרטיים ובביצוע כל העבודות בתחום זה: בנייה מלאה של בתים מהיסודות והשלד ועד לגמר, בניית תוספות – חדרים וקומות נוספות. העבודה מתבצעת תוך תיאום עם האדריכל, מעצב הפנים והקונסטרוקטור ובהתאם לתוכניות הבנייה.

מומחים בשיפוץ פנטהאוזים, עבודה מקצועית תוך תיאום עם האדריכל, מעצב הפנים והקונסטרוקטור בהתאם לתוכניות הבנייה. אנו פועלים עם חומרי הגלם הטובים ביותר והתוצאה היא עבודת בניה.

הקמת מבנים ניידים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח היא עבודה שדורשת תכנון קפדני, תוך מתן דגש משמעותי על איכות ועל בטיחות. הכולל תכנון קפדני ועבודה מקצועית בהתאם לשימושו הייחודי והייעודי.

עבודות שיפוץ מתקדמות שיהפכו את הבית מקצה לקצה - ליווי צמוד שלא חורג מהתקציב שלכם מעניקים לכם אחריות מלאה ותוצאות עבודה איכותית ומקצועית לאורך זמן. שיפוץ דירה החל בצורה המקצועית והטובה ביותר, עד להגיע לתוצאות מושלמות.

מומחים בתכנון ובניית צימרים, גימור מושלם, עמידה בלוח זמנים. בניית צימרים בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח, לתכנון השטח ועל-פי התקן. שימוש בחומרי גלם מעולים.

שיפוץ בהתאם לתוכניות ובהתאם לצרכי הלקוח. מתן דגש על בטיחות ואיכות עבודה. ניסיון רב בשיפוץ של מבני מוסדות, והתוצאה היא עבודת בניה באיכות הגבוהה ביותר

שותפים

לקוחות שלנו ושותפים

Let’s Get in Touch

פרטי יצירת קשר

מזכירה: 050-7102272
טלפון: 050-8681167
מייל: info@bonim-aheret.co.il
הכתובת: הבונים 53, חדרה
שעות עבודה:
א' – ה' 09:00 – 18:00
ו' 10:00 – 14:00

נהיהי בקשר

להצטרף לרשימת התפוצה שלנו

דילוג לתוכן